Головне управління ДПС
в Одеській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З початку року Приморською ДПІ надано майже 8 тис адміністративних послуг

, опубліковано 03 червня 2021 о 13:11

Головним завданням Приморської державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Одеській області є здійснення сервісного обслуговування платників податків.

Так, протягом січня - травня 2021 року фахівцями Приморської державної податкової інспекції надано 7649 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними з них є:

- надання витягів з реєстру єдиного податку – 2347 послуг;

- реєстрація РРО –  2117 послуг;

- видача реєстраційного номера облікової картки платника податків - 1779 послуг;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків –  794 послуги;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 591 послуга.

З метою профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, закликаємо платників осучаснюватись та спілкуватися з податкової службою дистанційно, максимально використовуючи можливості електронних сервісів ДПС.

Нагадуємо платникам податків про безкоштовний онлайн сервіс ДПС Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua), який дозволяє в режимі реального часу подавати заяви на отримання адміністративних послуг в електронній формі, надавати звітність, отримувати актуальні відомості з реєстрів і інших корисних ресурсів.