Територіальні органи ДПС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Майже 1,2 млрд грн ПДФО сплатили до бюджету платники Чорноморського управління

17.09.2020 -

Чорноморське управління Головного управління ДПС в Одеській області повідомляє, що податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні  бюджету.

За січень - серпень поточного року платники Чорноморського управління сплатили до бюджету майже 1,2 млрд гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб на 19 млн гривень.

До державного бюджету платниками сплачено 300 млн грн ПДФО, а до місцевих  бюджетів сплачено  899 млн грн,  що на 14 млн грн більше ніж  у відповідному періоді минулого року. 

Основними чинниками, які впливають на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб є збільшення рівня мінімальної заробітної плати та постійна спільна робота фахівців Чорноморського управління з органами місцевого самоврядування щодо  проведення зустрічей, індивідуальної роз’яснювальна роботи з роботодавцями,  стосовно дотримання норм трудового законодавства та недопущення виплат заробітної плати у розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень.

З початку поточного 2020 року роз’яснювальна робота проведена з 473 суб’єктами господарювання. Внаслідок такої роботи 470 платників податків підвищили рівень заробітної плати. До  бюджету додатково надійшло податку на доходи фізичних понад 0,8 млн грн та  більш  1 млн грн  єдиного внеску.