Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Стан роботи зі зверненнями громадян Головного управління ДПС в Одеській області за січень - вересень 2021 року

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 16:27

З  січня по вересень 2021 року до Головного управління ДПС в Одеській області надійшло 361 письмове звернення громадян, з них 358 заяв (99,2 %), 1 скарга (0,2 %),  2 пропозиції (0,6 %).

Порушення термінів під час надання відповідей громадянам не зафіксовано.

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися контрольно - перевірочної роботи (180 звернень), інформування про ухилення від сплати податків (73 звернення), реєстраційних номерів облікових карток платників податків (17 звернень), роз’яснень з питань загальнодержавних податків (17), податку на майно (12 звернень), реєстрації та обліку платників податків (10 звернень), єдиного соціального внеску (7 звернень).

За результатами розгляду 1 скарги, яка стосувалась незадовільного розгляду посадовими особами повідомлення заявника про факти незаконної реалізації підакцизних товарів було надано вичерпну відповідь у термін згідно чинного законодавства.  Листом Головного управління ДПС в Одеській області  від 03.03.2021 №178/Є/15-32-09-03-08 надано вичерпну відповідь щодо вжитих посадовими особами контрольно - перевірочних  заходів.

     Протягом зазначеного періоду до Головного управління ДПС в Одеській області  надійшло 19 колективних звернень,  2 неодноразових,  2 повторних,  6 дублетних.

 Жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України  із зверненнями громадян не звертались.

 Всі звернення було розглянуто та вчасно надано відповіді.

 Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що громадяни можуть надсилати електронні звернення (через мережу Інтернет) у вигляді сканокопій чи фотокопій з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації) на визначену електронну пошту od.zvernennya@tax.gov.ua та за допомогою сервісу «Електронний кабінет» з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Разом з тим звертаємо увагу, що електронні звернення юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, необхідно надсилати на офіційну електронну пошту Головного управління ДПС  в Одеській області od.official@tax.gov.ua у форматі pdf (обмеження 2 МБ).