Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Онлайн-зустріч податківців з представниками територіальних громад Одещини

, опубліковано 19 листопада 2025 о 16:45

Чергова онлайн-зустріч була присвячена актуальним питання взаємодії з органами місцевого самоврядування (територіальними громадами)  Одеської області при проведені Головним управлінням ДПС в Одеській області аналізу діяльності платників податків, які здійснюють постачання товарів (робіт, послуг) за рахунок коштів місцевих бюджетів, в тому числі щодо повноти нарахування та сплати податкових зобов’язань.

У заході взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу аналітичної роботи та координації управління запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Дмитро Зінченко та начальник відділу перевірок сумнівних фінансових операцій, взаємодії з правоохоронними органами та фінансовим сектором управління запобігання фінансовим операціям,  пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Одеській області Костянтин Попов.

Фахівці детально зупинилися на правових підставах для направлення контролюючим органом запитів органам місцевого самоврядування (міським, селищним, сільським радам та їх виконавчим органам (управлінням, відділам)), як суб’єктам інформаційних відносин та обов’язку надання відповіді на такі запити.

Крім того, учасники обговорили питання щодо розгляду запитів контролюючого органу про надання інформації та її документального підтвердження, відповідно до вимог чинного законодавства, а також інформаційних листів, які направляються для врахування в роботі, в тому числі, при укладанні договорів з суб’єктами господарювання – платниками податків.

Нагадуємо, що у Головному управлінні ДПС в Одеській області функціонує Офіс податкових консультантів, в якому можна отримати консультації з податкових питань. Офіс розташований за адресою: м. Одеса, площа Бориса Дерев’янка, 1 (перший поверх).

Детальніше https://od.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/952809.html.

Крім цього, платники податків також можуть скористатися перевагами сервісу Електронного кабінету. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Звертаємо увагу, що доступ до приватної частини Електронного кабінету надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID), за допомогою Дія Підпис або «хмарного» кваліфікованого електронного підпису.