За 10 місяців 2025 року платники податків Одеського регіону сплатили до бюджетів 2,4 млрд грн податку на прибуток. Із загальної суми до державного бюджету суб'єктами господарювання регіону сплачено 2,1 млрд грн, а до місцевих бюджетів області надійшло 0,3 млрд гривень.
Найбільше до державного бюджету сплатили підприємства таких галузей економіки як:
«Оптова та роздрібна торгівля» - 811,9 млн грн;
«Транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність» – 518,8 млн грн;
«Переробна промисловість» – 427,4 млн грн;
«Операції з нерухомим майном» – 125,3 млн грн;
«Будівництво» – 117,2 млн грн;
«Сільське, лісове та рибне господарство» – 78,3 млн грн;
«Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря» - 71,1 млн грн;
«Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування» – 69,4 млн гривень.
Звертаємо увагу, що 20 листопада 2025 року – останній день сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств платниками податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним за листопад 2025 року.
Крім того, 28 жовтня 2025 року – останній день сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств з пунктів обміну іноземних валют за листопад 2025 року.
Нагадуємо, що з актуальною інформації про особливості адміністрування податку на прибуток підприємств можна ознайомитися на вебпорталі ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/podatok-na-pributok-pidpriemstv.