Головне управління ДПС
в Одеській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Арцизька ДПІ: співпраця з ОТГ триває

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 10:48

Продовжуючи співпрацю з органами місцевого самоврядування, начальником Арцизької ДПІ Степанидою Івановою взято участь у роботі комісії Арцизької міської територіальної громади з питань стану розрахунків з місцевим бюджетом та перспективи сплати податкових боргів до бюджету територіальної громади.

Поряд з робочими питаннями щодо забезпечення наповнення доходної частини місцевого бюджету, погашення заборгованості по платежах до бюджету також було обговорено та виділено основні аспекти Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Членам комісії та запрошеним представникам підприємств і організацій територіальної громади надано роз’яснення, що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування, його мета, терміни проведення, хто може ним скористатися та які активи можна відображати у декларації.

Також учасникам наголошено, що консультації з питання одноразового (спеціального) добровільного декларування можна отримати в Центрі обслуговування платників Арцизької ДПІ за адресою: м. Арциз, вул. Інтернаціональна 8 та за телефонами (04845)3-18-31 та (04845) 3-28-50.