Територіальні органи ДПС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Чорноморське управління: триває кампанія декларування - 2020

19.05.2020 -

Чорноморське управління Головного управління ДПС в Одеській області повідомляє, що п’ятий місяць поспіль триває кампанія декларування громадянами доходів,  отриманих у минулому році. 

З початку року громадянами м. Чорноморськ, Білгород – Дністровського, Біляївського та Овідіопольського районів подано 1249  податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Загальна сума задекларованого доходу громадянами склала більш 13 млн грн, податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб самостійно визначені громадянами до сплати  становлять 7 млн грн  та майже 900 тис грн  військового збору.

Доходи в сумі понад 1 млн грн задекларували 19 громадян, якими визначено до сплати 2,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 260 тис грн військового збору.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалось 280 громадян.

Разом з тим, наголошуємо, що у зв’язку з карантинними заходами в Україні, термін подання декларації про матеріальний стан та доходи для громадян, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та для тих, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, продовжено до 1 липня 2020 року, а термін сплати задекларованих у ній податкових зобов’язань -  до 1 жовтня  поточного року.

Для громадян, які бажають скористатися правом на отримання податкової знижки, кінцевий термін подання декларації - 31 грудня поточного року.

Враховуючи карантинні заходи у нашій країні, нагадуємо, що подати декларацію можна надіславши її поштою або засобами електронного зв’язку, скориставшись Електронним кабінетом.

Актуальна інформація щодо декларування доходів громадян знаходиться на субсайті Головного управління ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС України в банері «Деклараційна кампанія 2020» за посиланням https://od.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/ .