Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Аналітична довідка про роботу Головного управління ДПС в Одеській області зі зверненнями громадян за січень - березень 2021 року.

, опубліковано 14 квітня 2021 о 16:00

З  січня   по  березень 2021 року до ГУ ДПС в Одеській області надійшло 91 письмове звернення громадян, з них 89 заяв (97,8%) , 1 скарга (1,1%),  1 пропозиція (1,1%).

Порушення термінів під час надання відповідей громадянам не зафіксовано.

Основні питання, які порушувалися громадянами стосувалися контрольно-перевірочної роботи (20 звернень), інформування про ухилення від сплати податків (12 звернень),реєстраційних номерів облікових карток платників податків (10 звернень), роз’яснень з питань загальнодержавних податків (10), податку на майно (9 звернень), пільг щодо сплати податків (3 звернення),єдиного соціального внеску (3 звернення).

За результатами розгляду 1 скарги, яка стосувалась незадовільного розгляду посадовими особами повідомлення заявника про факти незаконної реалізації підакцизних товарів було надано вичерпну відповідь у термін згідно чинного законодавства.  Листом Головного управління ДПС в Одеській області  від 03.03.2021 №178/Є/15-32-09-03-08 надано вичерпну відповідь щодо вжитих посадовими особами контрольно-перевірочних  заходів.

Протягом зазначеного періоду до Головного управління ДПС в Одеській області  надійшло 3 колективних звернення, 1 неодноразове,повторних, дублетних  звернень не надходило.

Жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу та Герої України  із зверненнями громадян не звертались.

Всі звернення було розглянуто та вчасно надано відповіді.

Протягом І кварталу 2021 року особистий прийом громадян посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області не здійснювався внаслідок вжиття карантинних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З метою зняття соціальної напруги, деякі питання з якими  громадяни та юридичні особи  звертаються щодо запису на особистий прийом  вирішуються у робочому порядку.