Територіальні органи ДПС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

В податковій службі Одещини відбулася зустріч з представниками бізнесу та громадськості

31.01.2020 -

Відкриваючи першу цього року робочу зустріч виконуючий обов’язки першого заступника начальника Головного управління ДПС в Одеській області Станіслав Бескидевич зазначив, що метою заходу є обговорення актуальних питань взаємодії платників податків з податковою службою Одещини.

«Переконаний, що комунікація з громадськістю та платниками податків не тільки необхідна, а й вкрай важлива. Тож перш за все, ми хочемо почути ваші питання, пропозиції та побажання щодо роботи податкової служби області», - підкреслив Станіслав Бескидевич.

У зустрічі також взяли участь заступники начальника Головного управління ДПС в Одеській області Анатолій Бондаренко та Валерій Політило, виконуюча обов’язки заступника начальника Головного управління ДПС в Одеській області Юлія Самиліна, а також керівники структурних підрозділів Головного управління ДПС в Одеській області.

Під час спілкування учасники обговорили, зокрема, питання стосовно формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області.

Так, Головним управлінням ДПС в Одеській області на виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» здійснюється прийом документів від представників громадськості для включення до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області.

Відповідне оголошення, а також рекомендована форма звернення розміщена на субсайті територіальних органів ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС та сторінці територіальних органів ДПС в Одеській області у соціальній мережі Facebook.

В ході засідання представники бізнесу звернулися до керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з пропозиціями щодо роботи Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС в Одеській області та практичними питаннями щодо адміністрування податку на додану вартість, застосування спрощеної системи оподаткування тощо.

Станіслав Бескидевич надав підлеглим керівникам структурних підрозділів низку доручень, спрямованих на вирішення та роз’яснення порушених питань.

В рамках зустрічі учасники отримали консультаційну допомогу щодо порядку дій платника податків в разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування та новацій щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зворотній зв'язок, який отримує податкова служба області під час таких заходів, є необхідним для покращення, удосконалення послуг і сервісів податкової служби області та розбудови відносин з платниками податків, запровадження ініціатив, які спрощують ведення бізнесу.