«Протягом січня – грудня 2023 року 11234 суб’єкти господарювання Одеського регіону зареєстрували в податковій службі Одещини 14704 програмні реєстратори розрахункових операцій ПРРО», – повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.
Із загальної кількості зареєстрованих, 322 – юридичні особи (1365 ПРРО) та 10912 фізичних осіб – підприємців (13339 ПРРО).
Всього ж, з початку запровадження ПРРО в Одеській області, загальна кількість зареєстрованих ПРРО складає 25411, перевагами яких скористались 18995 суб’єктів господарювання.
Нагадаємо, РРО в смартфоні, комп’ютері, ноутбуці або у планшеті можна зареєструвати в режимі онлайн в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua/).
Програмне забезпечення для встановлення на платформи Windows, Android, iOS та WEB надається податковою службою безкоштовно.
Більше інформації на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.