Бюджети місцевих громад Одеської області за січень-листопад 2019 року поповнилася на 61,6 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 2,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Станом на 01.12.2019 року на території Одеській області та міста Одеси діє 12054 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у тому числі 6710 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 5344 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
У січні-листопаді 2019 року Головним управлінням ДПС в Одеській області видано 7314 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 5385 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
У той же час у січні-листопаді на підставі заяв суб’єктів господарювання анульовано 1489 ліцензій, з яких 42 ліцензії за порушення законодавства в частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.
Інформація про діючі ліцензії знаходиться у відкритому доступі та постійно оновлюється на субсайті Територіальні органи ДПС в Одеській області офіційного вебпорталу ДПС за посиланням: https://od.tax.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.