«За п’ять місяців поточного року платникам податків регіону Головним управлінням ДПС в Одеській області надано 111 991 адміністративну послугу», – повідомив начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юрій Гурський.
Найбільше за цей період запитуваними були такі адміністративні послуги, як:
видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 39 231;
надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 14 228;
видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору – 10 466;
реєстрація платника єдиного податку – 10 122;
реєстрація реєстратора розрахункових операцій (РРО), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (КОРО), реєстрація розрахункових книжок (РК) – 9 629.
Актуальний опис адміністративних послуг, що надаються податковою службою Одеського регіону доступний за посиланням https://od.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.
З переліком Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС в Одеській області, їх адресами, номерами телефонів та режимом роботи можна ознайомитись на субсайті Головного управління ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС за посиланням https://od.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.
Крім того, слід зазначити, що на сьогодні надання адміністративних послуг (крім реєстрації платника ПДВ та надання витягу з реєстру платників ПДВ), виконання інших функцій сервісного обслуговування платників податків, у зв’язку із розвитком електронних сервісів таких як: Електронний кабінет платника та мобільний за стосунок «Моя податкова», відбувається незалежно від місця обліку платника.