Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Жителі Одещини безкоштовно отримали 1584 кваліфіковані сертифікати відкритих ключів від ДПС у травні 2025 року

, опубліковано 04 червня 2025 о 14:28

Протягом травня 2025 року послугами Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг в Одеському регіоні скористались 792 суб’єкта господарювання, яким безкоштовно надано 1584 кваліфіковані сертифікати відкритих ключів.

Зокрема, 140 фізичних осіб отримали 280 кваліфікованих сертифікатів, а 652 юридичні особи отримали 1304 кваліфіковані сертифікати.

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом до закінчення терміну дії власних кваліфікованих сертифікатів кожен користувач має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом кількох хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності 2 роки.

Платники та громадяни Одещини можуть отримати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів, звернувшись до відокремлених пунктів реєстрації, які розташовані за адресами:

м. Одеса, вул. Ланжеронівська, буд. 15, каб. 201, тел.: (048) 705-61-74;

м. Одеса, площа Бориса Дерев'янка, буд. 1, каб. 1, тел.: (048) 753-13-65;

Реєстрація користувачів відбувається з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:00 (обідня перерва з 12:30 до 13:00).

Нагадуємо, що для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг потрібно:

1. Ознайомитися з правилами та умовами надання послуг на вебсайті https://ca.tax.gov.ua у розділі «Отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг».

2. Підготувати необхідні реєстраційні документи (список є на вебсайті).

3. Прийти до пункту реєстрації з оригіналами документів (адреси вказані в розділі «Контакти» на вебсайті). Якщо у вас є паспорт у «Дії» (версія 2.0+), можна пройти ідентифікацію через смартфон за допомогою функції «Шеринг».

4. Взяти з собою носій інформації для збереження особистого ключа (захищений носій ключової інформації, з’ємний флеш-носій тощо).

Зверніть увагу! У пункті реєстрації не надають послуги копіювання, друку чи заповнення документів, а також не здійснюють продаж і не видають носії для ключів.

Оновити сертифікат можна самостійно всього за кілька хвилин через сервіс (дистанційного) повторного формування сертифікатів за електронним запитом. Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

чинні сертифікати (наприклад до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

особистий ключ, доступний лише користувачу та не є скомпрометованим.

Новий ключ буде дійсним протягом 2 років.