Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 916 млн гривень за I півріччя 2024 року сплатили платники податків Одещини на підтримку ЗСУ

, опубліковано 10 липня 2024 о 11:21

«Суб’єкти господарювання Одеського регіону, сумлінно сплачуючи свої податкові зобов’язання, підтримують українську армію. Так, протягом січня-червня 2024 року з доходів платників податків Одещини до державного бюджету сплачено 916,3 млн грн військового збору. У порівняні з аналогічним періодом 2023 року надходження збільшились на 5,4 відс або на 47,3 млн гривень», - повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Микола Бородюк.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.

Як зазначив Микола Бородюк, сплата військового збору – це внесок кожного громадянина України у Перемогу та встановлення миру в нашій країні!