Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Одещини сплатили 746 млн грн на підтримку української армії за січень - травень 2024 року

, опубліковано 11 червня 2024 о 15:22

«За січень - травень поточного року з доходів платників податків Одеської області до державного бюджету сплачено 746,8 млн грн військового збору. Це на 5,6 відс, або на 39,9 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2023 року», – повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Микола Бородюк.

Зазначимо, що платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.

Головне управління ДПС в Одеській області дякує платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань, підтримку Збройних Сил України та забезпечення обороноздатності країни. 

Разом переможемо!