Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За якими статтями КУпАП посадові особи органів ДПС мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення?

, опубліковано 06 травня 2024 о 11:32

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до п.п. 20.1.41 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) контролюючі органи, визначені п.п. 41.1.1 п. 41.1 ст. 41 ПКУ, мають право складати стосовно платників податків – фізичних осіб та посадових осіб платників податків – юридичних осіб протоколи про адміністративні правопорушення та виносити постанови у справах про адміністративні правопорушення у порядку, встановленому законом.

Контролюючими органами є – податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) – щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених п.п. 41.1.2 п. 41.1 ст. 41 ПКУ), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи (п.п. 41.1.1 п. 41.1 ст. 41 ПКУ).

Статтею 234 прим. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (із змінами, далі – КУпАП) передбачено, що податкові органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням порядку приймання готівки для подальшого її переказу (ст. 163 прим. 13 КУпАП), порушенням порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги) (ст. 163 прим. 15 КУпАП), ухиленням від подання декларації про доходи (ст. 164 прим. 1 КУпАП), порушенням законодавства про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ст. 165 прим. 1 КУпАП), порушенням порядку припинення юридичної особи (частини третя – шоста ст. 166 прим. 6 КУпАП), перешкоджанням уповноваженим особам податкових органів у проведенні перевірок (ст. 188 прим. 23 КУпАП).

Від імені податкових органів розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівники податкових органів та їх заступники, уповноважені ними посадові (службові) особи.

Згідно з п. 1 частини першої ст. 255 КУпАП у справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними, зокрема, в ст. 221 «Районні, районні у місті, міські чи міськрайонні суди (судді)» КУпАП, протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, та його територіальних органів:

за порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності (ст. 51 прим. 2 КУпАП);

за порушення порядку проведення розрахунків (ст. 155 прим. 1 КУпАП);

за порушення порядку торгівлі пальним (частини перша і третя ст. 161 прим 1 КУпАП) ;

за порушення порядку здійснення валютних операцій (ст. 162 прим. 1 КУпАП);

за порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків (ст. 163 прим. 1 КУпАП);

за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) (ст. 163 прим. 2 КУпАП);

за невиконання законних вимог посадових осіб податкових органів (ст. 163 прим. 3 КУпАП);

за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи (ст. 163 прим. 4 КУпАП);

за порушення умов видачі векселів (ст. 163 прим. 12 КУпАП);

за порушення порядку проведення готівкових розрахунків та розрахунків з використанням електронних платіжних засобів за товари (послуги) (ст. 163 прим. 15 КУпАП);

за порушення порядку справляння та сплати туристичного збору (частини друга і третя ст. 163 прим. 17 КУпАП);

за порушення порядку провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАП);

за зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка (ст. 164 прим. 5 КУпАП);

за зайняття забороненими видами господарської діяльності (ст. 164 прим. 16 КУпАП);

за незаконні дії у разі банкрутства (ст. 166 прим. 16 КУпАП);

за фіктивне банкрутство (ст. 166 прим. 17 КУпАП);

за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст. 177 прим. 2 КУпАП).

При цьому, з урахуванням положення частини другої ст. 255 КУпАП у справах про адміністративні правопорушення, розгляд яких віднесено до відання органів ДПС, протоколи про правопорушення, зазначені у ст. 234 прим. 2 КУпАП, мають право складати уповноважені на те посадові особи органів ДПС.