«За січень поточного року 887 представників бізнесу Одеського регіону скористались програмними рішеннями від ДПС, зареєструвавши 1023 програмних РРО (ПРРО)», - повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.
Серед тих, хто зареєстрував програмні РРО, 46 – це юридичні особи (77 ПРРО) та 841 – фізичні особи – підприємці (946 ПРРО).
Як зазначив Руслан Хван, з моменту запровадження ПРРО – з 01.08.2020 року – на Одещині кількість зареєстрованих ПРРО склала 29740, а перевагами програмного рішення скористалися 19478 платників податків області.
Нагадаємо, РРО в смартфоні, комп’ютері, ноутбуці або у планшеті можна зареєструвати в режимі онлайн в Електронному кабінеті (https://cabinet.tax.gov.ua/).
Наголошуємо - програмне забезпечення для встановлення на платформи Windows, Android, iOS та WEB надається податковою службою безкоштовно.
Більше інформації на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.