Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді

, опубліковано 15 березня 2023 о 10:47

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що подати декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2022 року (далі - декларація) в електронній формі можна скориставшись приватною частиною сервісу - Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua).

У режимі «ЕК для громадян» електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у тому числі для використання права на податкову знижку. 

При складанні декларації в Електронному кабінеті здійснюється  часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному  реєстрі фізичних  осіб, та відомостей про об'єкти нерухомого чи рухомого майна.

Використання  цього електронного сервісу:

скорочує час і витрати при поданні декларації;

мінімізує помилки при заповненні декларації;

надає можливість  подання  копій первинних документів як додаток до  декларації  в онлайн-режимі.

Детальніше з інформаційними матеріалами щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2022 року можна ознайомитися в банері «Деклараційна кампанія 2023» за посиланням https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023/.