Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Роботодавці Одещини за два місяців 2023 року сплатили 3,5 млрд грн єдиного внеску

, опубліковано 07 березня 2023 о 14:03

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що станом на 01.03.2023 року на Одещині сплачують єдиний внесок 237488 фізична особа – підприємець, 2169 фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та 98825 суб’єктів господарювання - юридичних осіб.

Протягом січня-лютого поточного року роботодавцями регіону сплачено 3,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1,1 млрд грн або на 44,4 відс більше січня - лютого 2022 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок – це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування в обов’язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

Головне управління ДПС в Одеській області вдячне представникам бізнесу за відповідальну позицію в питаннях сплати єдиного внеску, що вкрай важливо для забезпечення економічної та фінансової безпеки країни.