Дорогі одесити!
Вітаю вас з Днем міста!
Одеса змінюється з кожним роком набуваючи нового вигляду, і разом з цим, їй вдалося зберегти свою самобутність. Вона унікальна та рідкісна перлина серед міст України, яка дала світу незрівнянні: архітектуру, літературу, музику та гумор.
Місто живе і розвивається зусиллями всієї громади, гармонійно поєднуючи в собі безліч традицій і культур багатьох національностей, які є спадщиною століть.
Той динамічний розвиток, який демонструє сьогодні Одеса, робить її привабливою для інвестицій, поєднуючи в собі найбільший в Україні морський порт, розвинену інфраструктуру та курортно-рекреаційний потенціал.
Нехай і надалі не згасає оптимізм, віра у власні сили, укріплюється дух єдиної родини, якою є чудове місто Одеса.
Бажаю всім мешканцям міцного здоров'я, щастя, любові, сімейного затишку, мирного неба та достатку, а славетній Одесі – добра, розвитку, нових досягнень та процвітання.
З повагою
Начальник
Головного управління ДПС в Одеській області
Юлія ШАДЕВСЬКА