Територіальні органи ДПС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Роботодавці Одещини сплатили до бюджету 8,7 млрд грн єдиного внеску

05.10.2020 -

Протягом січня-вересня 2020 року платники податків Одеської області до бюджету сплатили 8,7 млрд грн єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 7,6 відсотків більше ніж за відповідний період минулого року.

У вересні поточного року до бюджету сплачено понад 1 млрд грн єдиного внеску. Це на на 15,2 відсотки більше минулорічних показників вересня місяця.

Зростання сплати з єдиного внеску - це  відповідальне ставлення роботодавців до легальної заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин.

Відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08.07.2010 року №2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"  із змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законом.

З метою забезпечення належної та своєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування, недопущення втрат бюджетів, мінімізації нез’ясованих платежів та упередження виникнення податкового боргу, платникам необхідно у розрахункових документах заповнювати реквізити виключно нових рахунків.

Реквізити нових рахунків і символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) єдиного внеску, повернення помилково або надміру зарахованих коштів платники розміщено на субсайті ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС в розділі «Бюджетні рахунки» за посиланнями: https://od.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.