Відкриваючи семінар, в.о. першого заступника начальника Головного управління ДПС в Одеській області Володимир Мосійчук висловив слова подяки суб’єктам господарювання за високий рівень добровільної сплати податків та сумлінне виконання податкових зобов’язань.
«Податкова служба в Одеській області й надалі забезпечуватиме високий рівень надання адміністративних послуг та обслуговування платників податків, у тому числі шляхом проведення роз’яснювальної роботи з питань застосування податкового законодавства», - підкреслив Володимир Мосійчук.
Під час семінару фахівці податкової служби детально проінформували про нововведення в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій згідно вимог Законів України від 20.09.2019 року №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації
розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та від 20.09.2019 року № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».
Окрему увагу було приділено актуальним питанням адміністрування акцизного податку та ліцензуванню (з 01.07.2019 року) діяльності з виробництва, зберігання, оптовій та роздрібній торгівлі паливом.
Також присутні отримали фахові консультації щодо особливостей адміністрування податку на прибуток, є
диного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку для юридичних та фізичних осіб, а також місцевих податків і зборів.
В ході семінару директор філії ДП «СВЦ» в Одеській області Олена Бень проінформувала щодо офіційного видання ДПС України – журнал «Вісник. Офіційно про податки», як
ий на сьогодні є одним з джерел корисної інформації щодо податкового законодавства.
Нагадуємо, що безкоштовні семінари для платників податків Одещини проводяться Головним управлінням ДПС в Одеській області щомісячно. З анонсами заходів можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС в Одеській області в розділі «Анонси» (https://od.tax.gov.ua/anonsi-ark/) та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/tax.odesa/).
ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ