Головне управління ДПС
в Одеській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Фахівці Тарутинської ДПІ провели зустріч з питань добровільного декларування

, опубліковано 13 вересня 2021 о 08:44

В Тарутинській державній податковій інспекції Головного управління ДПС в Одеській області відбулась зустріч з платниками податків щодо кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян.

Податківці повідомили присутнім, що 15 червня 2021 року прийнято Закон України №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Кампанія одноразового добровільного декларування розпочалася 01.09.2021 року та триватиме до 01.09.2022 року.

Крім того, в ході зустрічі обговорили питання щодо об’єктів декларування, ставки та термінів сплати збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації відбувається виключно в електронному виді за допомогою електронного кабінету платника.

По завершенню зустрічі було підкреслено, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування сприяє покращенню податкової культури населення та детінізації доходів громадян.