Головне управління ДПС
в Одеській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Протокол №3 засідання Президії Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області

, опубліковано 26 серпня 2021 о 13:57

Дата та час проведення: 26 серпня  2021 року об 15 год.00 хв.

 

Місце проведення: приміщення Територіального відділення Всеукраїнської ГО «Асоціація платників податків України» в Одеській області за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, буд. 15/1 

 

Присутні:

Мазарак Володимир Петрович, Максимович Володимир Ярославович, Ткаченко Людмила Михайлівна, Матякін  Олександр Георгійович, Букач Володимир Володимирович, Козловська Лариса Олексіївна, Хоролець Тетяна Іванівна.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Питання щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

Обговорення питання щодо проведення чергового засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області.

Різне.

 

З першого питання порядку денного.

СЛУХАЛИ:

Мазарака В.П., який поінформував що з 1 вересня цього року громадяни України матимуть право задекларувати активи, з яких не були сплачені податки, та таким чином легалізувати їх. Ця можливість надана нормами закону про проведення одноразового добровільного декларування.

Закон про добровільне декларування доходів, так звана податкова амністія, є можливістю взаємно почати відновлювати довіру між бізнесом та податковою службою. Головним очікуванням від реалізації закону є не надходження значних коштів безпосередньо від декларування, а, перш за все, вирішення системної проблеми з легалізації доходів та власності.

Тобто можливість для бізнесу вивести свої активи з «тіні» та у подальшому активно здійснювати і залучати інвестиції.

Також наголосив, що одноразове добровільне декларування доходів є правом, а не обов’язком громадянина.

Виключно за власним бажанням особа може задекларувати свої активи, які раніше не були оподатковані.

 

Виступили:

Максимович В.Я., який запропонував інформацію  взяти до уваги.

 

Інформацію взято до уваги.

З другого питання порядку денного.

Слухали:

Мазарака В.П., який звернув увагу, що у вересні відбудеться чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області  та запропонував комітетам та членам Громадської ради надати пропозиції до порядку денного проведення засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області.

 

Виступили:

Максимович В.Я., який запропонував доручити секретарю Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області обробити пропозиції, які поступатимуть від комітетів та членів на електронну пошту Громадської ради при Головному управлінні ДПС в Одеській області та підготовити проєкт порядку денного проведення засідання у вересні 2021 року.

Інформацію прийнято до уваги.

 

З третього питання порядку денного.

Пропозицій для розгляду не надійшло.

 

 

 

Голова                                                                                         Володимир МАЗАРАК

     

 

 

Секретар                                                                              Людмила ТКАЧЕНКО