Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 9,6 млрд грн доходів задекларували платники податків Одеського регіону за січень-квітень 2024 року

, опубліковано 15 травня 2024 о 15:40

«З початку поточного року, у рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році, громадянами Одещини подано 9535 податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів склала понад 9,6 млрд гривень, що на 4,3 млрд грн більше, ніж за січень-квітень минулого року» – відмітив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.

До сплати за результатами поданих декларацій про майновий стан і доходи нараховано 194,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 27,8 млн грн військового збору. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ці суми зросли на 6,1 млн грн та 7,1 млн грн відповідно.

Як зазначив Руслан Хван, за січень-квітень 2024 року доходи, які перевищують 1 млн грн задекларували 1048 громадян Одещини. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість мільйонерів зросла на 546 осіб.

Нагадуємо, граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи - до 01 серпня 2024 року  – для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність. 

Для фізичних осіб – підприємців та для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) граничний строк сплати – протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування». 

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати оприлюднена на субсайті Головного управління ДПС в Одеській області вебпорталу ДПС: https://od.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv