Головне управління ДПС
в Одеській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Головне управління ДПС в Одеській області оголошує конкурс з формування Єдиного реєстру торговельних організацій на 2022 рік

, опубліковано 26 жовтня 2021 о 15:07

Головне управління ДПС в Одеській області оголошує конкурсу з формування Єдиного реєстру торговельних організацій на 2022 рік, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого майна, що перейшло у власність держави.

До Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість і здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу.

Документи для участі в конкурсі суб’єкти господарювання (юридичні особи – платники податку на додану вартість) подають до Головного управління ДПС в Одеській області за адресою: 65044, м.Одеса, вул. Семінарська, 5.

Прийом документів на перше засідання комісії з питання формування Єдиного реєстру на 2022 рік здійснюється в термін до 01 грудня 2021 року.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://od.tax.gov.ua/diialnist/realizatsiya-zastavnogo-ta-bezhazyaynog/516009.html.

Телефон для довідок (0482) 300-261.